Anasayfa » İmar » İmar affı ücreti son ödeme tarihi!
İmar affı ücreti son ödeme tarihi!

İmar affı ücreti son ödeme tarihi!

İmar affı ücreti son ödeme tarihi ile ilgili detayları sizler için araştırdık. 8 Haziran 2018 tarihinde başlayan imar affı başvuruları 31 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek.

İmar affı ücreti son ödeme tarihi detayları şu şekilde; Başvuruda bulunan kişiler 31 Aralık 2018 tarihine kadar kayıt bedellerini ödeyebilecek. 

İmar affı ödemeleri nereye yapılacak?
Başvurularını tamamlayan kişiler kayıt sırasında verilen başvuru numarası ile paralarını Ziraat Bankası’na yatıracak. Ziraat Bankası’ndan ‘Başvuru numarası’ ile fatura öder gibi imar barışı ödemeleri kolaylıkla yapılabilecek. Başvuru sonrasında ödemelerini yapan kişilerin başvuru işlemleri tamamlanmış olacak.

Yaklaşık 13 milyon yapıyı ilgilendiren imar barışı müracaatları 8 Haziran 2018 tarihi itibari ile başladı.Yapılacak başvuru için yapı maliyeti, arsa emlak değeri toplamı üzerinden konutlarda yüzde 3, ticari yapılarda ise yüzde 5 olarak yatırılacak. İmar barışı için başvurular E-devlet üzerinden online olarak ya da bakanlık tarafından açıklanan lisanslı kurulular tarafından kabul edilecek.

İmar affı ücreti son ödeme tarihi detaylarını sizler için derledik. İmar barışı son ödeme tarihi  ile ilgili gelişmeleri ve haberleri takip etmek için  Emlak Haberleri Emlak Haber

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Emlak Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Projeler Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Güncel Haberler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Diğer Kategoriler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com